Therabody Theragun Prime Plus masírovací stroj Hruď, Ručně, Nohy Černá, Modrá
Kód: FIRTHBMAS0045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody Theragun Prime Plus masírovací stroj Hruď, Ručně, Nohy Černá, Modrá| Bluetooth | Ano |
| Úchyty | Ano |
| Správné použití | Hruď, Ručně, Nohy |
| Počet rychlostí | 5 |
| Počet stupňů výkonu | 3 |
| Barva | Modrá, Černá |
| Typy masáže | Perkusní masáž, Vibration massage |
| Počet hlav | 4 hlava/hlavy |
| Funkce ohřevu | Ano |
| Životnost baterie | 150 min |
| Typ zdroje | Baterie |
| Výška | 199 mm |
| Hloubka | 153 mm |
| Šířka | 214 mm |
| Hmotnost | 886 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 2.03 kg |
| EAN vonalkód: | 840295405490 |
| Bluetooth: | Ano |
| Úchyty: | Ano |
| Správné použití: | Hruď, Ručně, Nohy |
| Počet rychlostí: | 5 |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Modrá, Černá |
| Typy masáže: | Perkusní masáž, Vibration massage |
| Počet hlav: | 4 hlava/hlavy |
| Funkce ohřevu: | Ano |
| Životnost baterie: | 150 min |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Výška: | 199 mm |
| Hloubka: | 153 mm |
| Šířka: | 214 mm |
| Hmotnost: | 886 g |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

