INNOVV K7 - Motorkerékpár-videórögzítő 2 kamerával elöl és hátul, éjszakai üzemmóddal
Kód: EIAIVVREJ0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INNOVV K7 - Motorkerékpár-videórögzítő 2 kamerával elöl és hátul, éjszakai üzemmóddal| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Használható maximális kapacitású kártya | 512 GB |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| GPS | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Üzemi hőmérséklet | -30°C ~ +60°C |
| Wi-Fi sáv | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 30 képkocka/másodperc |
| Videótömörítési formátumok | MP4 |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| További információk | Processzor: Kétmagos A9, DVR méret: Első és hátsó kamera hossza: 81 * 56 * 25 mm, GPS 10 Hz, Objektív kialakítása: 6G + 1IR, Első és hátsó kamera hossza: Első kamera: 1,5 m - 2 m, Első kamera súlya: |
| Rekord | Igen |
| Kamerák száma | 2 |
| Maximális felbontás | 2K @ 30FPS |
| Megfigyelő kamera formátuma | Doboz |
| Vízálló | IP67 |
| Fő kameraszög | 120° |
| Szín | Fekete |
| Fő kamera felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Figyelmeztetés | Első használat előtt figyelmesen olvassa el a használati utasítást., Ne tegye ki a készüléket közvetlen nedvességnek., Ne szerelje szét és ne módosítsa a terméket saját kezűleg. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Video recorders |
|---|---|
| Súly: | 1.04 kg |
| EAN vonalkód: | 706398585197 |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 512 GB |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| GPS: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -30°C ~ +60°C |
| Wi-Fi sáv: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Videótömörítési formátumok: | MP4 |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| További információk: | Processzor: Kétmagos A9, DVR méret: Első és hátsó kamera hossza: 81 * 56 * 25 mm, GPS 10 Hz, Objektív kialakítása: 6G + 1IR, Első és hátsó kamera hossza: Első kamera: 1,5 m - 2 m, Első kamera súlya: |
| Rekord: | Igen |
| Kamerák száma: | 2 |
| Maximális felbontás: | 2K @ 30FPS |
| Megfigyelő kamera formátuma: | Doboz |
| Vízálló: | IP67 |
| Fő kameraszög: | 120° |
| Szín: | Fekete |
| Fő kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Figyelmeztetés: | Kérjük, első használat előtt figyelmesen olvassa el a használati utasítást., Ne tegye ki a készüléket közvetlen nedvességnek., Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

