Omron C101 Essential Mesh porlasztó
Kód: UISOMRINH0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Omron C101 Essential Mesh porlasztó| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Szélesség | 124 mm |
| Magasság | 145 mm |
| Mélység | 182 mm |
| Súly | 1,05 kg |
| Szín | Fehér |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 15 - 85% |
| Könnyen használható | Igen |
| Zajszint | 58 dB |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Porlasztási kapacitás | 0,35 ml/perc |
| Terméktervezés | Asztali |
| Beépített fogantyú | Nem |
| részecskeméret | 2,6 µm |
| Porlasztó technológia | Hálós inhalátor |
| Szopóka | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Légzőcsővel együtt | Igen |
| Maszk gyerekeknek | Igen |
| Felnőtt maszk | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inhalers |
|---|---|
| Súly: | 1.35 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672111073 |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Szélesség: | 124 mm |
| Magasság: | 145 mm |
| Mélység: | 182 mm |
| Súly: | 1,05 kg |
| Szín: | Fehér |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 15 - 85% |
| Könnyen használható: | Igen |
| Zajszint: | 58 dB |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Porlasztási kapacitás: | 0,35 ml/perc |
| Terméktervezés: | Asztali |
| Beépített fogantyú: | Nem |
| részecskeméret: | 2,6 µm |
| Porlasztó technológia: | Hálós inhalátor |
| Szopóka: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Légzőcsővel együtt: | Igen |
| Maszk gyerekeknek: | Igen |
| Felnőtt maszk: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

