Samsung HW-B650F Fekete 3.1 csatornás 370 W
Kód: GKSSA1SOU0119
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung HW-B650F Fekete 3.1 csatornás 370 W| Támogatott hangfájl-formátumok | WAV, MP3, AAC, OGG, FLAC, AIFF |
| Q-szimfónia | Igen |
| Falra szerelhető | Igen |
| Szín | Fekete |
| Mélynyomó energiafogyasztása | 48W |
| Hangszóró fogyasztása | 24W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Hangdekóderek | Dolby Digital 5.1, DTS Virtual:X |
| Játékmód | Igen |
| Hangkimeneti csatornák | 3.1 csatorna/csatornák |
| Audio visszirányú csatorna (ARC) | Igen |
| RMS teljesítmény | 370 W |
| Mélynyomó súlya | 5 kg |
| Hangprojektor súlya | 2,2 kg |
| Mélynyomó mélysége | 29,5 cm |
| Mélynyomó magassága | 34,3 cm |
| Mélynyomó szélessége | 18,4 cm |
| Magasság | 59,4 mm |
| Szélesség | 858,8 mm |
| Mélység | 75 mm |
| Csomagolási mélység | 235 mm |
| Csomag szélessége | 925 mm |
| Csomag magassága | 445 mm |
| Súly csomagolással együtt | 9 kg |
| Optikai digitális audio bemenet | 1 |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió | 4.2 |
| Bluetooth | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| Wi-Fi | Nem |
| Falra szerelhető | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Samsung Technology (AV/TV) | Éjszakai mód, Vezeték nélküli surround hangzásra kész, Basszuskiemelés, Adaptív hangzás |
| Mélynyomó RMS teljesítménye | 48W |
| Mélynyomó mellékelve | Igen |
| Hangszórók száma | 4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Soundbars |
|---|---|
| Súly: | 8.92 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097091905 |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | WAV, MP3, AAC, OGG, FLAC, AIFF |
| Q-szimfónia: | Igen |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Mélynyomó energiafogyasztása: | 48W |
| Hangszóró fogyasztása: | 24W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Hangdekóderek: | Dolby Digital 5.1, DTS Virtual:X |
| Játékmód: | Igen |
| Hangkimeneti csatornák: | 3.1 csatorna/csatornák |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| RMS teljesítmény: | 370 W |
| Mélynyomó súlya: | 5 kg |
| Hangprojektor súlya: | 2,2 kg |
| Mélynyomó mélysége: | 29,5 cm |
| Mélynyomó magassága: | 34,3 cm |
| Mélynyomó szélessége: | 18,4 cm |
| Magasság: | 59,4 mm |
| Szélesség: | 858,8 mm |
| Mélység: | 75 mm |
| Csomagolási mélység: | 235 mm |
| Csomag szélessége: | 925 mm |
| Csomag magassága: | 445 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 9 kg |
| Optikai digitális audio bemenet: | 1 |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió: | 4.2 |
| Bluetooth: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Távirányító: | Igen |
| Samsung Technology (AV/TV): | Éjszakai mód, Vezeték nélküli surround hangzásra kész, Basszuskiemelés, Adaptív hang |
| Mélynyomó RMS teljesítménye: | 48W |
| Mélynyomó mellékelve: | Igen |
| Hangszórók száma: | 4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

