Lis na citrusy Taurus Easy Press 1000 Legend
Kód: AGDTAUWYC0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lis na citrusy Taurus Easy Press 1000 Legend| Nádoba na drť | Ano |
| Oddělovač dužniny | Ano |
| Typ produktu | Vymačkávač citrusů |
| Příslušenství vhodné do myčky | Ano |
| Barva | Stříbrná, Černá |
| Úchyty | Ano |
| Zastavení odkapávání | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Nádoba na džus | 0,65 l, Ano |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Příkon | 1000 W |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Lis na citrusové plody | Ano |
| Varování | Uchovávejte zařízení mimo dosah dětí., Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin., Před čištěním nebo údržbou přístroj vypněte. |
| Materiál filtru | Nerezová ocel |
| Bez obsahu BPA | Ano |
| Základní materiál | Nerezová ocel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Citrus juicers |
|---|---|
| Súly: | 2.09 kg |
| EAN vonalkód: | 8414234242693 |
| Őrlőtartály: | Igen |
| Pépleválasztó: | Igen |
| Terméktípus: | Citrusfacsaró |
| Mosogatógépben mosható tartozékok: | Igen |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| Fogantyúk: | Igen |
| A csöpögés megállítása: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Gyümölcslé tartály: | 0,65 liter, Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1000 W |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Citrusprés: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tartsa a készüléket gyermekektől elzárva., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Kapcsolja ki a készüléket tisztítás vagy karbantartás előtt. |
| Szűrőanyag: | Rozsdamentes acél |
| BPA-mentes: | Igen |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

