LIN ICE PRO-S12 hordozható jégkészítő ezüst
Kód: AGDLI-KOS0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIN ICE PRO-S12 hordozható jégkészítő ezüst| Vezetékes kapcsolat | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 112 Ny |
| Súly | 7,7 kg |
| Szélesség | 328 mm |
| Mélység | 242 mm |
| Magasság | 358 mm |
| Elkészítési idő | 10 perc |
| Víztartály telítettség riasztás | igen (jég) |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Szín | Ezüst |
| Kijelző | JÉG |
| Terméktípus | Hordozható jégkészítő |
| Hűtőfolyadék | R600a |
| Beépített kijelző | Igen |
| Jégméretek száma | 2 |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Fagyasztási kapacitás | 12 kg/24 óra |
| Üvegablak | Igen |
| Víztartály térfogata | 2,2 liter |
| Minimális üzemi hőmérséklet | 10°C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ice-makers |
|---|---|
| Súly: | 7.7 kg |
| EAN vonalkód: | 5905090824534 |
| Vezetékes kapcsolat: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 112 Ny |
| Súly: | 7,7 kg |
| Szélesség: | 328 mm |
| Mélység: | 242 mm |
| Magasság: | 358 mm |
| Elkészítési idő: | 10 perc |
| Víztartály telítettség riasztás: | igen (jég) |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Szín: | Ezüst |
| Kijelző: | JÉG |
| Terméktípus: | Hordozható jégkészítő |
| Hűtőfolyadék: | R600a |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Jégméretek száma: | 2 |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Fagyasztási kapacitás: | 12 kg/24 óra |
| Üvegablak: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 2,2 liter |
| Minimális üzemi hőmérséklet: | 10°C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

