Bezsáčkový vysavač Black+Decker BXVML701E
Kód: AGDBDEODK0043
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Bezsáčkový vysavač Black+Decker BXVML701E| Napájecí zdroj | Elektrická síť |
| Příkon | 700 W |
| Bezkabelový | Ne |
| Barva | Modrá, Černá |
| Vestavěný displej | Ne |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Materiál kol | Guma |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 2 l |
| Obsah balení | Kovová trubka vysavače, Uživatelský manuál, Štěrbinová hubice 2w1, Kartáč na podlahu, Tryska na čalounění, Hoover |
| Vzduchový filtr | Cyklónový |
| Vysávání | Suchý |
| Metoda oddělování nečistot | Cyklónový / filtrace |
| Typ filtru | HEPA 13 |
| Teleskopická trubka | Ano |
| Automatický systém zatahování | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Umývatelný filtr | Ano |
| Varování | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 4.935 kg |
| EAN vonalkód: | 8432406480070 |
| Tápegység: | Elektromos hálózat |
| Energiafogyasztás: | 700 W |
| Vezeték nélküli: | Nem |
| Szín: | Kék, Fekete |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák nélküli |
| Kerék anyaga: | Gumi |
| A porzsák/tartály térfogata: | 2 liter |
| A csomag tartalma: | Fém porszívócső, Felhasználói kézikönyv, Réstisztító fej 2 az 1-ben, Padlókefe, Porszívó |
| Légszűrő: | Ciklon |
| Porszívózás: | Száraz |
| Szennyeződés-elválasztási módszer: | Ciklonikus / szűréses |
| Szűrő típusa: | HEPA 13 |
| Teleszkópos cső: | Igen |
| Automatikus visszahúzó rendszer: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Egyszerű alkalmazás: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Mosható szűrő: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne használja nedves környezetben vagy nedves felületeken. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

