Zsírmentes olajsütő PHILIPS NA 342/00
Kód: AGDPHIFRY0056
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zsírmentes olajsütő PHILIPS NA 342/00| Fritőz kapacitása | 1,4 kg |
| Programok száma | 16 |
| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Kapacitás | 7,2 liter |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Energiafogyasztás | 2000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Kivehető tál | Igen |
| Építési típus | Egyéni vállalkozó |
| Eszköz helye | Függetlenül |
| Üvegablak | Igen |
| Szín | Arany, fekete |
| Fogantyúk | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Súly | 5,9 kg |
| Magasság | 303,5 mm |
| Szélesség | 333 mm |
| Mélység | 453 mm |
| Csomagolási mélység | 406 mm |
| Csomag magassága | 406 mm |
| Csomag szélessége | 406 mm |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Használati utasítás | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 7.76 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389034329 |
| Fritőz kapacitása: | 1,4 kg |
| Programok száma: | 16 |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Kapacitás: | 7,2 liter |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Energiafogyasztás: | 2000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Kivehető tál: | Igen |
| Építési típus: | Egyéni vállalkozó |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Üvegablak: | Igen |
| Szín: | Arany, Fekete |
| Fogantyúk: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Súly: | 5,9 kg |
| Magasság: | 303,5 mm |
| Szélesség: | 333 mm |
| Mélység: | 453 mm |
| Csomagolási mélység: | 406 mm |
| Csomag magassága: | 406 mm |
| Csomag szélessége: | 406 mm |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Használati utasítás: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

