Beyerdynamic DT 990 Pro X 48 ohm - nyitott stúdió fejhallgató
Kód: MISBYESLU0048
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beyerdynamic DT 990 Pro X 48 ohm - nyitott stúdió fejhallgató| Súly | 292 g |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Kábelhossz | 3 méter |
| Viselési stílus | A fej felett |
| Terméktípus | Fejhallgatók |
| Ajánlott felhasználás | Zene/stúdió |
| Szín | Fekete, Szürke |
| A csomag tartalma | 1 db audiokábel, fejhallgató, 1 db tárolótáska, 1 db 1/8"-ról 1/4"-re átalakító |
| Impedancia | 48 ohm |
| Fejhallgató frekvenciája | 5 - 40000 Hz |
| Fejhallgató típusa | Teljesen körülölelő fülek |
| Akusztikus rendszer | Nyitott |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) | < 0,15% |
| Vezérlő típusa | Dinamikus |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.57 kg |
| EAN vonalkód: | 4010118008528 |
| Súly: | 292 g |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Kábelhossz: | 3 méter |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Ajánlott felhasználás: | Zene/stúdió |
| Szín: | Fekete, Szürke |
| A csomag tartalma: | 1x audiokábel, Fejhallgatók, 1 db tárolózsák, 1 db 1/8"-ról 1/4"-re átalakító |
| Impedancia: | 48 ohm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 5 - 40000 Hz |
| Fejhallgató típusa: | Teljesen körülölelő fülek |
| Akusztikus rendszer: | Nyitott |
| Teljes harmonikus torzítás (THD): | < 0,15% |
| Vezérlő típusa: | Dinamikus |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

