Zsírmentes fritőz MAESTRO MR-758
Kód: AGDMEOFRY0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zsírmentes fritőz MAESTRO MR-758| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Energiafogyasztás | 1800–2000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Rekeszek száma | 2 kosár/kosárkák |
| Vezérlés típusa | Gombok, Érintés |
| Elektronikus vezérlés | Igen |
| Szín | Fekete |
| Programok száma | 8 |
| Hőmérséklet (min.) | 80°C |
| Állítható hőmérséklet | Igen |
| Maximális időtartam | 30 perc |
| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Időzítő | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Kapacitás | 2 x 4,5 liter |
| Hőmérséklet (maximum) | 200°C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 9.25 kg |
| EAN vonalkód: | 4820268321718 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Energiafogyasztás: | 1800–2000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Rekeszek száma: | 2 kosár/kosárkák |
| Vezérlés típusa: | Gombok, Érintés |
| Elektronikus vezérlés: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Programok száma: | 8 |
| Hőmérséklet (min.): | 80°C |
| Állítható hőmérséklet: | Igen |
| Maximális időtartam: | 30 perc |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Időzítő: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Kapacitás: | 2 x 4,5 liter |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

