Zsírmentes fritőz hosszú kosárral és grillsütővel Taurus 973004000
Kód: AGDTAUFRY0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zsírmentes fritőz hosszú kosárral és grillsütővel Taurus 973004000| Energiafogyasztás | 2800 W |
| Szín | Fekete |
| Kivehető tál | Igen |
| Eszköz helye | Munkalap |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Fogantyúk | Igen |
| Anyag | Fém, Technopolimer |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Üvegablak | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| PFOA (perfluoroktánsav) mentes | Igen |
| Tapadásmentes belső tál | Igen |
| BPA-mentes | Igen |
| Szélesség | 390 mm |
| Magasság | 315 mm |
| Mélység | 270 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Összeg | 1 |
| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Kapacitás | 10 liter |
| Időzítő | Igen |
| Hőmérséklet (maximum) | 200°C |
| Programok száma | 10 |
| Sütőfunkció | Igen |
| Maximális időtartam | 60 perc |
| Hőmérséklet (min.) | 60°C |
| Használati utasítás | Igen |
| Kosár | Igen |
| Serpenyő | Igen |
| Grillserpenyő | Igen |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Beépített kijelző | Érintés |
| Színes kijelző | Igen |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelt., Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 10.35 kg |
| EAN vonalkód: | 8414234730046 |
| Energiafogyasztás: | 2800 W |
| Szín: | Fekete |
| Kivehető tál: | Igen |
| Eszköz helye: | Munkalap |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Fogantyúk: | Igen |
| Anyag: | Fém, Technopolimer |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Üvegablak: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| PFOA (perfluoroktánsav) mentes: | Igen |
| Tapadásmentes belső tál: | Igen |
| BPA-mentes: | Igen |
| Szélesség: | 390 mm |
| Magasság: | 315 mm |
| Mélység: | 270 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Összeg: | 1 |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Kapacitás: | 10 liter |
| Időzítő: | Igen |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
| Programok száma: | 10 |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Maximális időtartam: | 60 perc |
| Hőmérséklet (min.): | 60°C |
| Használati utasítás: | Igen |
| Kosár: | Igen |
| Serpenyő: | Igen |
| Grillserpenyő: | Igen |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Beépített kijelző: | Érintés |
| Színes kijelző: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelve van., Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

