Zöldségszeletelő CAMRY CR 4816 Fehér
Kód: AGDADLROK0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zöldségszeletelő CAMRY CR 4816 Fehér| Energiafogyasztás | 150 W |
| Vezetékhossz | 0,75 m |
| Alapanyag | ABS |
| Szín | Fehér |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Csomag szélessége | 260 mm |
| Szélesség | 248 mm |
| Magasság | 293 mm |
| Csomag magassága | 170 mm |
| Csomagolási mélység | 220 mm |
| Mélység | 167 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 1.85 kg |
| EAN vonalkód: | 5905575904997 |
| Energiafogyasztás: | 150 W |
| Vezetékhossz: | 0,75 m |
| Alapanyag: | ABS |
| Szín: | Fehér |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Csomag szélessége: | 260 mm |
| Szélesség: | 248 mm |
| Magasság: | 293 mm |
| Csomag magassága: | 170 mm |
| Csomagolási mélység: | 220 mm |
| Mélység: | 167 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

