Zöldségszeletelő CAMRY CR 4815 Fehér
Kód: AGDADLROK0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zöldségszeletelő CAMRY CR 4815 Fehér| Energiafogyasztás | 150 W |
| Szín | Fehér |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Alapanyag | ABS |
| Vezetékhossz | 0,75 m |
| Fúvókák száma | 5 |
| Terméktípus | Szeletek |
| Mélység | 167 mm |
| Magasság | 293 mm |
| Szélesség | 248 mm |
| Figyelmeztetés | Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval., Tartsa a készüléket gyermekektől elzárva., Tisztítás előtt húzza ki a készüléket a konnektorból., Használat után húzza ki a készüléket a konnektorból., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 1.96 kg |
| EAN vonalkód: | 5905575900692 |
| Energiafogyasztás: | 150 W |
| Szín: | Fehér |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Alapanyag: | ABS |
| Vezetékhossz: | 0,75 m |
| Fúvókák száma: | 5 |
| Terméktípus: | Szeletek |
| Mélység: | 167 mm |
| Magasság: | 293 mm |
| Szélesség: | 248 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval., A készüléket tartsa gyermekektől elzárva., Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról., Használat után húzza ki a készüléket a konnektorból., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

