Žehlicí prkno Vileda Bravo Plus
Kód: AGDVI1DES0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Žehlicí prkno Vileda Bravo Plus| Průměr nohy | 2,8 cm |
| Výška (max.) | 97 cm |
| Velikost desky | 380 x 1200 mm |
| Výška (min.) | 80 cm |
| Povrchové zbarvení | Vzorovaný |
| Materiál nohou | Kov |
| Vhodné pro | Suché i parní žehlení |
| Materiál desky stolu | Ocelové pletivo |
| Držák žehličky | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| Model | Žehlicí prkno plné velikosti |
| Sklopný | Ano |
| Otočná kolečka | Ne |
| Jednoduchá aplikace | Ano |
| Tvar | Další |
| Ergonomický design | Ano |
| Bezpečné pro použití | Ano |
| Skládací design | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Množství | 1 |
| Žehlicí prkno | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ironing boards |
|---|---|
| Súly: | 4.85 kg |
| EAN vonalkód: | 4023103110328 |
| Lábátmérő: | 2,8 cm |
| Magasság (max.): | 97 cm |
| Tábla mérete: | |
| Magasság (min.): | 80 cm |
| Felületi színezés: | Mintás |
| Láb anyaga: | Fém |
| Alkalmas: | Száraz és gőzölős vasalás |
| Asztallap anyaga: | |
| Vastartó: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Modell: | Teljes méretű vasalódeszka |
| Csuklós: | Igen |
| Forgógörgők: | Nem |
| Egyszerű alkalmazás: | Igen |
| Arc: | Más |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Biztonságos használat: | Igen |
| Összecsukható kialakítás: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Összeg: | 1 |
| Vasalódeszka: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

