Concept VP4201 rúdporszívó / elektromos seprű, rúdporszívó, 2 az 1-ben, AC, nedves és száraz, porzsák nélküli, 0,6 l, 90 W, fekete, ezüst
Kód: AGDCNCODK0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Concept VP4201 rúdporszívó / elektromos seprű, rúdporszívó, 2 az 1-ben, AC, nedves és száraz, porzsák nélküli, 0,6 l, 90 W, fekete, ezüst| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Maximális energiafogyasztás | 90 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Töltési idő | 5 óra |
| Akkumulátor feszültsége | 18,5 V |
| Szín | Fekete, ezüst |
| Porgyűjtő tartály típusa | Porzsák nélküli |
| A porzsák/tartály térfogata | 0,6 liter |
| Terméktípus | 2 az 1-ben rúdporszívó |
| Szélesség | 290 mm |
| Magasság | 1100 mm |
| Mélység | 170 mm |
| Porszívózás | Száraz és nedves |
| Zajszint | 80 dB |
| Összeg | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 3.98 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631010884 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Maximális energiafogyasztás: | 90 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Töltési idő: | 5 óra |
| Akkumulátor feszültsége: | 18,5 V |
| Szín: | Fekete, Ezüst |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák nélküli |
| A porzsák/tartály térfogata: | 0,6 liter |
| Terméktípus: | 2 az 1-ben rúdporszívó |
| Szélesség: | 290 mm |
| Magasság: | 1100 mm |
| Mélység: | 170 mm |
| Porszívózás: | Száraz és nedves |
| Zajszint: | 80 dB |
| Összeg: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

