Samsung QE32LS03CBU 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Fekete
Kód: TVASA1LCD0582
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung QE32LS03CBU 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Fekete| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Internetböngésző | Igen |
| Maximális energiafogyasztás | 55W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | F |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 27 kWh |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Áramfogyasztás | 27,4 W |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 49 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiatakarékos mód | Igen |
| Szín | Fekete |
| Alapszín | Fekete |
| A bevezetés éve | 2023 |
| VESA szerelési támogatás | Nem |
| Többszobás audiotechnológia | Samsung Multiroom Link |
| Objektumkövető hang+ (OTS+) | Igen |
| Hangszórók száma | 2 |
| Adaptív hang | Igen |
| Hangkimeneti csatornák | 2.0 csatorna/csatorna |
| Q-szimfónia | Igen |
| RMS teljesítmény | 20 W |
| Szélesség (állvánnyal) | 727,3 mm |
| Állványmélység | 14,3 cm |
| Állvány szélessége | 59,1 cm |
| Mélység (állvány nélkül) | 25,5 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 143,3 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 727,3 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 451,9 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 426,8 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 5,1 kg |
| Súly (állvánnyal) | 5,2 kg |
| Csomagolási mélység | 119 mm |
| Csomag szélessége | 815 mm |
| Csomag magassága | 507 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7,8 kg |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC) | Anynet+ |
| Közös interfész (CI) | Igen |
| Audio visszirányú csatorna (ARC) | Igen |
| Digitális optikai audiokimenet | 1 |
| Közös interfész Plus (CI+) | Igen |
| RF portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 2 |
| CI+ (Common Interface Plus) verzió | 1.4 |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Filmkészítő mód, nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Felirat funkció | Igen |
| Képfeldolgozási technológia | Samsung kontrasztjavító |
| Teletext funkció | Igen |
| TV hang mobileszközre | Igen |
| SmartThings alkalmazás támogatás | Igen |
| Vezeték nélküli Dex támogatás | Igen |
| HDR-támogatás | Igen |
| Érintéses nézet funkció | Igen |
| Kijelző átlója | 81,3 cm (32") |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve | Mega kontraszt |
| Natív frissítési gyakoriság | 50 Hz |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kijelzőtechnológia | QLED |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 80 cm |
| Natív képarány | 16:9 |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Kijelzőszínek száma | 1 milliárd szín |
| Távirányító típusa | TM2361E |
| Távirányító | Igen |
| E-kézikönyv | Igen |
| Tuner típusa | Analóg és digitális |
| Digitális jelformátum | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Működik az Amazon Alexával | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Hangos útmutató | Igen |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Igen |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel | Igen |
| Videóalkalmazás | Samsung TV Plus |
| Biztosított operációs rendszer | Tíz |
| Időeltolás | Igen |
| Internetes tévé | Igen |
| Távoli hangalapú interakció | Nem |
| Univerzális útmutató | Igen |
| Hangtükrözés | Igen |
| Okostévé | Igen |
| Figyelmeztetés | A TV-készülék élő alkatrészeket tartalmaz, ezért legyen óvatos a tápkábel csatlakoztatásakor és kihúzásakor., A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, tartsa gyermekektől elzárva., A termék olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba, használja az elektronikus hulladékok gyűjtőhelyét. |
| Samsung Technology (AV/TV) | Mikro fényerő-szabályozás Pro |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 7.8 kg |
| EAN vonalkód: | 8806094949926 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Internetböngésző: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 55W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 27 kWh |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Áramfogyasztás: | 27,4 W |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 49 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiatakarékos mód: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Alapszín: | Fekete |
| A bevezetés éve: | 2023 |
| VESA szerelési támogatás: | Nem |
| Többszobás audiotechnológia: | Samsung Multiroom Link |
| Objektumkövető hang+ (OTS+): | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Adaptív hang: | Igen |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| Q-szimfónia: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| Szélesség (állvánnyal): | 727,3 mm |
| Állványmélység: | 14,3 cm |
| Állvány szélessége: | 59,1 cm |
| Mélység (állvány nélkül): | 25,5 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 143,3 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 727,3 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 451,9 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 426,8 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 5,1 kg |
| Súly (állvánnyal): | 5,2 kg |
| Csomagolási mélység: | 119 mm |
| Csomag szélessége: | 815 mm |
| Csomag magassága: | 507 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,8 kg |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC): | Anynet+ |
| Közös interfész (CI): | Igen |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| Digitális optikai audiokimenet: | 1 |
| Közös interfész Plus (CI+): | Igen |
| RF portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| CI+ (Common Interface Plus) verzió: | 1.4 |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Filmkészítői mód, Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Felirat funkció: | Igen |
| Képfeldolgozó technológia: | Samsung kontrasztjavító |
| Teletext funkció: | Igen |
| TV hang mobileszközre: | Igen |
| SmartThings alkalmazás támogatás: | Igen |
| Vezeték nélküli Dex támogatás: | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Érintéses nézet funkció: | Igen |
| Kijelző átlója: | 81,3 cm (32") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve: | Mega kontraszt |
| Natív frissítési gyakoriság: | 50 Hz |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelzőtechnológia: | QLED |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 80 cm |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Kijelzőszínek száma: | 1 milliárd szín |
| Távirányító típusa: | TM2361E |
| Távirányító: | Igen |
| E-kézikönyv: | Igen |
| Tuner típusa: | Analóg és digitális |
| Digitális jelformátum: | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Hangos útmutató: | Igen |
| Elektronikus műsorújság (EPG): | Igen |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel: | Igen |
| Videóalkalmazás: | Samsung TV Plus |
| Biztosított operációs rendszer: | Tíz |
| Időeltolás: | Igen |
| Internetes tévé: | Igen |
| Távoli hangalapú interakció: | Nem |
| Univerzális útmutató: | Igen |
| Hangtükrözés: | Igen |
| Okostévé: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A TV-készülék élő alkatrészeket tartalmaz, ezért legyen óvatos a tápkábel csatlakoztatásakor és kihúzásakor., A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, gyermekektől elzárva tartandó., A termék olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba, használja az elektronikus hulladékok gyűjtőhelyét. |
| Samsung Technology (AV/TV): | Mikro fényerő-szabályozás Pro |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

