Thermos Kambukka Olympus 300 ml Marshmallow fehér
Kód: AGDKABTKT0074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Thermos Kambukka Olympus 300 ml Marshmallow fehér| Italtárolási idő | 5 óra |
| Légmentesen záródó | Igen |
| Vákuumszigetelés | Igen |
| Hideg ital megőrzési ideje | 11 óra |
| Anyag | Szilikon, Rozsdamentes acél, Technopolimer |
| Fő termék színe | Fehér |
| Cél | Hideg/meleg italokhoz |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Élelmiszerbiztonságos | Igen |
| Könnyű nyitás | Igen |
| Terméktípus | Termosz bögre |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Kötet | 300 ml |
| Súly | 210 g |
| Termék átmérője | 71 mm |
| Magasság | 136 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Legyen óvatos forrásban lévő víz öntésekor, égési sérüléseket okozhat. A termék nem alkalmas veszélyes anyagok vagy vegyszerek tárolására. Ne használja forró, robbanásveszélyes vagy mérgező folyadékokhoz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.23 kg |
| EAN vonalkód: | 5407005144190 |
| Italtárolási idő: | 5 óra |
| Légmentesen záródó: | Igen |
| Vákuumszigetelés: | Igen |
| Hideg ital megőrzési ideje: | 11 óra |
| Anyag: | szilikon, Rozsdamentes acél, Technopolimer |
| Fő termék színe: | Fehér |
| Cél: | Hideg/meleg italokhoz |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Élelmiszerbiztonságos: | Igen |
| Könnyű nyitás: | Igen |
| Terméktípus: | Termosz bögre |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Kötet: | 300 ml |
| Súly: | 210 g |
| Termék átmérője: | 71 mm |
| Magasság: | 136 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Legyen óvatos forrásban lévő víz öntésekor, égési sérüléseket okozhat., A termék nem alkalmas veszélyes anyagok vagy vegyszerek tárolására., Ne használja forró, robbanásveszélyes vagy mérgező folyadékokon. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

