Therabody Therugun Pro Plus kézmasszírozó
Kód: FIRTHBMAS0037
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody Therugun Pro Plus kézmasszírozó| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama | 150 perc |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Súly | 1,65 kg |
| Magasság | 65 mm |
| Szélesség | 154 mm |
| Mélység | 36 mm |
| Fejek száma | 7 fej/fejek |
| Bluetooth | Igen |
| Amplitúdóméret | 16 mm |
| Szín | Fekete, Kék |
| Rezgési sebességek száma | 3 |
| Forgási sebesség | 2400 fordulat/perc |
| Sebességfokozat száma | 5 |
| Állítható hőmérséklet | Igen |
| Infravörös fény | Igen |
| Biometrikus érzékelő | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Könnyen használható | Igen |
| Helyes használat | Egyetemes |
| Fogantyúk | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Utazótok | Igen |
| A készlet tartalma | Hőterápiás tartozék, Vibrációs terápiás tartozék |
| Terminálok száma | 5 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 2.88 kg |
| EAN vonalkód: | 840295401898 |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 150 perc |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Súly: | 1,65 kg |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 154 mm |
| Mélység: | 36 mm |
| Fejek száma: | 7 fej/fejek |
| Bluetooth: | Igen |
| Amplitúdóméret: | 16 mm |
| Szín: | Fekete, Kék |
| Rezgési sebességek száma: | 3 |
| Forgási sebesség: | 2400 fordulat/perc |
| Sebességfokozat száma: | 5 |
| Állítható hőmérséklet: | Igen |
| Infravörös fény: | Igen |
| Biometrikus érzékelő: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Könnyen használható: | Igen |
| Helyes használat: | Egyetemes |
| Fogantyúk: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Utazótok: | Igen |
| A készlet tartalma: | Hőterápiás tartozék, Vibrációs terápiás tartozék |
| Terminálok száma: | 5 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

