Zsírmentes olajsütő PHILIPS NA 555/00
Kód: AGDPHIFRY0059
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Fritéza bez tuku PHILIPS NA 555/00| Funkce pečení | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ano |
| Teplota (min) | 40 °C |
| Grilování | Ano |
| Kapacita | 9 l |
| Teplota (max) | 200 °C |
| Funkce smažení | Ano |
| Funkce vaření v páře | Ano |
| Technologie nízkotučného smažení | Rapid Air |
| Digitální časovač | Ano |
| Typ produktu | Horkovzdušná fritéza |
| Kapacita fritézy | 1,4 kg |
| Indikátor maxima obsahu | Ano |
| Doba časovače | 60 min |
| Přednastavené programy | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 240 V |
| Příkon | 2750 W |
| Umístění přístroje | Samostatné |
| Barva | Stříbrná |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Snadná demontáž | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Typ konstrukce | Dvojitý |
| Úchyty | Ano |
| Vyjímatelná miska | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Počet fritovacích košů | 2 |
| Délka šňůry | 1 m |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Výška | 351,7 mm |
| Hmotnost | 8,8 kg |
| Hloubka | 443,9 mm |
| Šířka | 382,5 mm |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LED |
| Zbývající čas indikace | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 11.12 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389047558 |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Hőmérséklet (min.): | 40°C |
| Grillezés: | Igen |
| Kapacitás: | 9 liter |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
| Sütési funkció: | Igen |
| Gőzölős főzési funkció: | Igen |
| Alacsony zsírtartalmú sütési technológia: | Gyors levegő |
| Digitális időzítő: | Igen |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Fritőz kapacitása: | 1,4 kg |
| Maximális tartalomjelző: | Igen |
| Időzítő ideje: | 60 perc |
| Előre beállított programok: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 240V |
| Energiafogyasztás: | 2750 W |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Szín: | Ezüst |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Könnyű szétszerelés: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Építési típus: | Kettős |
| Fogantyúk: | Igen |
| Kivehető tál: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Sütőkosarak száma: | 2 |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Magasság: | 351,7 mm |
| Súly: | 8,8 kg |
| Mélység: | 443,9 mm |
| Szélesség: | 382,5 mm |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Hátralévő idő kijelzése: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

