Therabody SmartGoggles masírovací stroj Obličej Šedá
Kód: FIRTHBMAS0023
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody SmartGoggles masírovací stroj Obličej Šedá| Bluetooth | Ano |
| Barva | Šedá |
| Typy masáže | Kombinovaná masáž |
| Podpora pro chytré telefony | Ano |
| Správné použití | Obličej |
| Životnost baterie | 150 min |
| Nabíjení přes USB | Ano |
| Typ zdroje | Baterie |
| Hloubka | 120 mm |
| Hmotnost | 420 g |
| Šířka | 210 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 0.81 kg |
| EAN vonalkód: | 840295400464 |
| Bluetooth: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Typy masáže: | Kombinovaná masáž |
| Podpora pro chytré telefony: | Ano |
| Správné použití: | Obličej |
| Životnost baterie: | 150 min |
| Nabíjení přes USB: | Ano |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Hloubka: | 120 mm |
| Hmotnost: | 420 g |
| Šířka: | 210 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

