Therabody RecoveryTherm Cube
Kód: FIRTHBMAS0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody RecoveryTherm Cube| Typ zdroje | Baterie |
| Doba chodu | 120 min |
| Délka popruhu | 50/100 cm |
| Výška | 113 mm |
| Šířka | 78 mm |
| Hmotnost | 345 g |
| Celková hmotnost | 450 g |
| Hloubka | 55 mm |
| Jednoduché používání | Ano |
| Základní materiál | ABS, Polykarbonát (PC) |
| Barva | Černá |
| Doba ošetření | Teplota: 24 minut, Chlad: 18 minut, Kontrastní: 20 minut |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Materiál popruhu | Neopren |
| Nastavitelná teplota terapie | Teplo: 35°C, 39°C, 43°C, Kontrastní: chlad: 8°C, teplo: 43°C, Studené: 16°C, 12°C, 8°C |
| Správné použití | Univerzální |
| Typy termoterapie | Kontrast, Studený, Teplý |
| Oblast pro suchý zip | Ano |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Počet popruhů | 2 |
| Rámeček | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 0.86 kg |
| EAN vonalkód: | 840295401805 |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Doba chodu: | 120 min |
| Délka popruhu: | 50/100 cm |
| Výška: | 113 mm |
| Šířka: | 78 mm |
| Hmotnost: | 345 g |
| Celková hmotnost: | 450 g |
| Hloubka: | 55 mm |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Základní materiál: | ABS, Polykarbonát (PC) |
| Barva: | Černá |
| Doba ošetření: | Teplota: 24 minut, Chlad: 18 minut, Kontrastní: 20 minut |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Materiál popruhu: | Neopren |
| Nastavitelná teplota terapie: | Teplo: 35°C, 39°C, 43°C, Kontrastní: chlad: 8°C, teplo: 43°C, Studené: 16°C, 12°C, 8°C |
| Správné použití: | Univerzální |
| Typy termoterapie: | Kontrast, Studený, Teplý |
| Oblast pro suchý zip: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB typu C |
| Počet popruhů: | 2 |
| Rámeček: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

