Therabody RecoveryPulse - Vádlivédő, L-es méret
Kód: FIRTHBMAS0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody RecoveryPulse - Vádlivédő, L-es méret| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Működési idő | 45 perc |
| Cserélhető akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor méretei | 47 x 52 x 11 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Szín | Fekete |
| Vízálló | Igen |
| Anyag | Germánium, poliészter, nejlon |
| Helyes használat | Láb |
| Vezérlés típusa | Gomb |
| Vádli kerülete | 35 - 42 cm |
| Mosógépben mosható | Igen |
| Rezgési sebességek száma | 3 |
| Masszázs típusok | Kompressziós masszázs |
| Méret (S/M/L) | L |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Csaptelep mellékelve | Igen |
| Kazettatároló tok | Igen |
| Csatlakozó adapter | Igen |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja sérült bőrön vagy sebeken., A használati utasításban található utasításoknak megfelelően használja. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 0.49 kg |
| EAN vonalkód: | 810036058278 |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Működési idő: | 45 perc |
| Cserélhető akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor méretei: | 47 x 52 x 11 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szín: | Fekete |
| Vízálló: | Igen |
| Anyag: | Germánium, Poliészter, Nejlon |
| Helyes használat: | Láb |
| Vezérlés típusa: | Gomb |
| Vádli kerülete: | 35 - 42 cm |
| Mosógépben mosható: | Igen |
| Rezgési sebességek száma: | 3 |
| Masszázs típusok: | Kompressziós masszázs |
| Méret (S/M/L): | L |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Csaptelep mellékelve: | Igen |
| Kazettatároló tok: | Igen |
| Csatlakozó adapter: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja sérült bőrön vagy sebeken., A használati utasításban található utasításoknak megfelelően használja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

