Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve Single Velikost M
Kód: FIRTHBMAS0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve Single Velikost M| Typ zdroje | Baterie |
| Doba provozu | 45 min |
| Vyměnitelná baterie | Ano |
| Rozměry baterie | 47 x 52 x 11 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Barva | Černá |
| Voděodolný | Ano |
| Správné použití | Ruce |
| Materiál | Polyester, Germanium, Nylon |
| Typy masáže | Kompresní masáž |
| Typ ovládání | Tlačítko |
| Lze prát v pračce | Ano |
| Velikost (S/M/L) | M |
| Počet rychlostí vibrace | 3 |
| Obvod bicepsu | 27 - 34 cm |
| Kohoutek v ceně | Ano |
| Adaptér zástrčky | Ano |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Kazetové úložné pouzdro | Ano |
| Varování | Používejte jej v souladu s pokyny uvedenými v návodu k obsluze., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte na poškozenou pokožku nebo rány. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 0.55 kg |
| EAN vonalkód: | 810036057875 |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Működési idő: | 45 perc |
| Cserélhető akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor méretei: | 47 x 52 x 11 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szín: | Fekete |
| Vízálló: | Igen |
| Helyes használat: | |
| Anyag: | Poliészter, Germánium, Nejlon |
| Masszázs típusok: | Kompressziós masszázs |
| Vezérlés típusa: | Gomb |
| Mosógépben mosható: | Igen |
| Méret (S/M/L): | M |
| Rezgési sebességek száma: | 3 |
| Csaptelep mellékelve: | Igen |
| Csatlakozó adapter: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Kazettatároló tok: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A használati utasításban található utasításoknak megfelelően használja., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja sérült bőrön vagy sebeken. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

