Therabody RecoveryAir masszázsgép lábakhoz, fekete színben
Kód: FIRTHBMAS0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody RecoveryAir masszázsgép lábakhoz, fekete színben| Programok száma | 4 |
| Helyes használat | Láb |
| Bluetooth | Igen |
| Integrált időzítő | Igen |
| Masszázs típusok | Kompressziós masszázs |
| Könnyen használható | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Akkumulátor élettartama | 240 perc |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Beépített |
| Magasság | 347 mm |
| Mélység | 934 mm |
| Szélesség | 132 mm |
| Súly | 1,87 kg |
| Hálózati adapter mellékelve | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 5.5 kg |
| EAN vonalkód: | 810036056878 |
| Programok száma: | 4 |
| Helyes használat: | Láb |
| Bluetooth: | Igen |
| Integrált időzítő: | Igen |
| Masszázs típusok: | Kompressziós masszázs |
| Könnyen használható: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Akkumulátor élettartama: | 240 perc |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Beépített |
| Magasság: | 347 mm |
| Mélység: | 934 mm |
| Szélesség: | 132 mm |
| Súly: | 1,87 kg |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

