Therabody JetBoots Pro Plus L kompressziós csizma
Kód: FIRTHBMAS0056
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody JetBoots Pro Plus L kompressziós csizma| Anyag | PET, PCV, ABS, Hőre lágyuló poliuretán (TPU), Nejlon, Polioximetilén (POM), TPE, Fém, Polivinil-klorid (PVC), Polikarbonát (PC) |
| Minimális üzemidő | 10 perc |
| Maximális üzemidő | 60 perc |
| Helyes használat | Láb |
| Rezgés funkció | Igen |
| Programok száma | 8 |
| Méret | L |
| Kijelző | LCD |
| Rezgési sebességek száma | 3 |
| Terméktípus | Kompressziós csizmák |
| Szín | Piros, fekete |
| Könnyen használható | Igen |
| Akkumulátor élettartama | 150 perc |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 240 perc |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Súly | 5,8 kg |
| Akkumulátor | Igen |
| Tápegység mellékelve | Igen |
| Utazócsomagolás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 8.174 kg |
| EAN vonalkód: | 840295409290 |
| Anyag: | ÖT, PVC, ABS, Termoplasztikus poliuretán (TPU), Nejlon, Polioximetilén (POM), TPE, Fém, Polivinil-klorid (PVC), Polikarbonát (PC) |
| Minimális üzemidő: | 10 perc |
| Maximális üzemidő: | 60 perc |
| Helyes használat: | Láb |
| Rezgés funkció: | Igen |
| Programok száma: | 8 |
| Méret: | L |
| Kijelző: | LCD |
| Rezgési sebességek száma: | 3 |
| Terméktípus: | Kompressziós csizmák |
| Szín: | Piros, Fekete |
| Könnyen használható: | Igen |
| Akkumulátor élettartama: | 150 perc |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 240 perc |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Súly: | 5,8 kg |
| Akkumulátor: | Igen |
| Tápegység mellékelve: | Igen |
| Utazócsomagolás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

