Tésztaszárító S GEFU DIVERSO G-28371
Kód: AGDGEFSZT0293
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tésztaszárító S GEFU DIVERSO G-28371| Összecsukható kialakítás | Igen |
| Szín | Fekete, ezüst |
| Anyag | Rozsdamentes acél, Technopolimer |
| Hossz | 420 mm |
| Súly | 250 g |
| Szélesség | 420 mm |
| Magasság | 302 mm |
| Összeg | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cutlery and cooking utensils |
|---|---|
| Súly: | 0.31 kg |
| EAN vonalkód: | 4006664283717 |
| Összecsukható kialakítás: | Igen |
| Szín: | Fekete, Ezüst |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Technopolimer |
| Hossz: | 420 mm |
| Súly: | 250 g |
| Szélesség: | 420 mm |
| Magasság: | 302 mm |
| Összeg: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

