Termosz Kambukka Etna 500 ml, Black Velvet
Kód: AGDKABTKT0080
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Termosz Kambukka Etna 500 ml, Black Velvet| Könnyű tisztítás | Igen |
| Zárható fedél | Igen |
| Szín | Fekete |
| BPA-mentes | Igen |
| Kapacitás | 0,5 liter |
| Könnyen használható | Igen |
| Fogantyú | Nem |
| Magasság | 218,6 mm |
| Magasság (fedél nélkül) | 18,2 cm |
| Súly | 321 g |
| Kötet | 500 ml |
| Termék átmérője | 71 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.34 kg |
| EAN vonalkód: | 5407005144886 |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Zárható fedél: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| BPA-mentes: | Igen |
| Kapacitás: | 0,5 liter |
| Könnyen használható: | Igen |
| Fogantyú: | Nem |
| Magasság: | 218,6 mm |
| Magasság (fedél nélkül): | 18,2 cm |
| Súly: | 321 g |
| Kötet: | 500 ml |
| Termék átmérője: | 71 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

