Termosz Kambukka Etna 300 ml, Perfect Pistachio
Kód: AGDKABTKT0077
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Termosz Kambukka Etna 300 ml, Perfect Pistachio| BPA-mentes | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Szín | Zöld |
| Kapacitás | 0,3 liter |
| Könnyen használható | Igen |
| Zárható fedél | Igen |
| Magasság (fedél nélkül) | 11,6 cm |
| Kötet | 300 ml |
| Termék átmérője | 71 mm |
| Magasság | 152,7 mm |
| Súly | 249 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.25 kg |
| EAN vonalkód: | 5407005144893 |
| BPA-mentes: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Szín: | Zöld |
| Kapacitás: | 0,3 liter |
| Könnyen használható: | Igen |
| Zárható fedél: | Igen |
| Magasság (fedél nélkül): | 11,6 cm |
| Kötet: | 300 ml |
| Termék átmérője: | 71 mm |
| Magasság: | 152,7 mm |
| Súly: | 249 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

