Termikus bögre Kambukka Etna Grip 500 ml halványlila (11-01049)
Kód: AGDKABTKT0053
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Termikus bögre Kambukka Etna Grip 500 ml halványlila (11-01049)| Cél | Hideg/meleg italokhoz |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Szín | Lila |
| Légmentesen záródó | Igen |
| Terméktípus | Termosz bögre |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Belső anyag | Rozsdamentes acél |
| Italtárolási idő | 9 óra |
| Hideg ital megőrzési ideje | 18 órakor |
| Könnyű nyitás | Igen |
| Súly | 344 g |
| Magasság | 219 mm |
| Magasság (fedél nélkül) | 18,2 cm |
| Kötet | 500 ml |
| Átmérő | 7,1 cm |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Összeg | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.34 kg |
| EAN vonalkód: | 5407005143865 |
| Cél: | Hideg/meleg italokhoz |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Szín: | Lila |
| Légmentesen záródó: | Igen |
| Terméktípus: | Termosz bögre |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Belső anyag: | Rozsdamentes acél |
| Italtárolási idő: | 9 óra |
| Hideg ital megőrzési ideje: | 18 órakor |
| Könnyű nyitás: | Igen |
| Súly: | 344 g |
| Magasság: | 219 mm |
| Magasság (fedél nélkül): | 18,2 cm |
| Kötet: | 500 ml |
| Átmérő: | 7,1 cm |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Összeg: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

