Smile KN-02/1K gáztűzhely 2 égővel
Kód: AGDMPMKTU0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Smile KN-02/1K gáztűzhely 2 égővel| 1. főzőzóna teljesítménye | 2300 W |
| Teljes energiafogyasztás | 3900 W |
| 2. főzőzóna teljesítménye | 1600 W |
| Teljes üzemanyag-fogyasztás | 285 g/óra |
| Gáztípus | G30-37 mbar |
| Főzőlap fedél | Igen |
| Alapanyag | Fém |
| Eszköz helye | Munkalap |
| Gáz főzőzónák száma | 2 zóna/zónák |
| Szín | Fehér |
| Főzőlap típusa | Gáz |
| Magasság | 90 mm |
| Szélesség | 590 mm |
| Mélység | 355 mm |
| Súly | 4,6 kg |
| Beépített kijelző | Nem |
| Vezérlés típusa | Forgó |
| Ellenőrzési hely | Elülső |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne használja gyúlékony anyagok közelében. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS06: Mérgező, GHS02: Tűzveszélyes, GHS09: Környezetre veszélyes |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cookers |
|---|---|
| Súly: | 4.28 kg |
| EAN vonalkód: | 5907480181265 |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 2300 W |
| Teljes energiafogyasztás: | 3900 W |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 1600 W |
| Teljes üzemanyag-fogyasztás: | 285 g/óra |
| Gáztípus: | G30-37 mbar |
| Főzőlap fedél: | Igen |
| Alapanyag: | Fém |
| Eszköz helye: | Munkalap |
| Gáz főzőzónák száma: | 2 zóna/zónák |
| Szín: | Fehér |
| Főzőlap típusa: | Gáz |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 590 mm |
| Mélység: | 355 mm |
| Súly: | 4,6 kg |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Forgó |
| Ellenőrzési hely: | Elülső |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne használja gyúlékony anyagok közelében. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS06: Mérgező, GHS02: Tűzveszélyes, GHS09: Környezeti veszélyek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

