Russell Hobbs SatisFry Air & Grill Multifunkciós sütő 5,5L 1745W Fekete
Kód: AGDRUSFRY0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Russell Hobbs SatisFry Air & Grill Multifunkciós sütő 5,5L 1745W Fekete| Vezérlés típusa | Érintés |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Hőmérséklet-szabályozás | Igen |
| Főzési hőmérséklet-tartomány | 60–260 °C |
| Állítható termosztát | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Automatikus programok száma | 7 |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Mosogatógépben mosható belső edény | Igen |
| Energiafogyasztás | 1745 Ny |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Szín | Fekete |
| Kapacitás | 5,5 liter |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Súly | 6,8 kg |
| Szélesség | 364 mm |
| Mélység | 330 mm |
| Magasság | 443 mm |
| Grillrácsot is tartalmaz | Igen |
| Grillezőrács | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor., Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelve van. |
| Fűtés felülről | Igen |
| Sütőfunkció | Igen |
| Sütési funkció | Igen |
| Lassú főzés | Igen |
| Hús | Igen |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Alsó fűtés | Igen |
| Grill funkció | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 8 kg |
| EAN vonalkód: | 5038061142945 |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Hőmérséklet-szabályozás: | Igen |
| Főzési hőmérséklet-tartomány: | 60–260 °C |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Automatikus programok száma: | 7 |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Mosogatógépben mosható belső edény: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1745 Ny |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Kapacitás: | 5,5 liter |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Súly: | 6,8 kg |
| Szélesség: | 364 mm |
| Mélység: | 330 mm |
| Magasság: | 443 mm |
| Grillrácsot is tartalmaz: | Igen |
| Grillezőrács: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor., Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelve van. |
| Fűtés felülről: | Igen |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Sütési funkció: | Igen |
| Lassú főzés: | Igen |
| Hús: | Igen |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Alsó fűtés: | Igen |
| Grill funkció: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

