Russell Hobbs Eden 27360-70 - elektromos vízforraló, 1,7 l (fehér)
Kód: AGDRUSCZE0077
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Russell Hobbs Eden 27360-70 - elektromos vízforraló, 1,7 l (fehér)| Fogantyú színe | Rozsdamentes acél, Fehér |
| Fedélnyitási típus | Gomb |
| Burkolat színe | Fehér |
| Kapacitás | 1,7 liter |
| Vízszintjelző | Igen |
| Magasság | 252 mm |
| Szélesség | 156 mm |
| Mélység | 225 mm |
| Súly | 890 g |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 230 mm |
| Csomag szélessége | 228 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,16 kg |
| Csomagolási mélység | 171 mm |
| Energiafogyasztás | 2400 W |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.155 kg |
| EAN vonalkód: | 5038061163186 |
| Fogantyú színe: | Rozsdamentes acél, Fehér |
| Fedélnyitási típus: | Gomb |
| Burkolat színe: | Fehér |
| Kapacitás: | 1,7 liter |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Magasság: | 252 mm |
| Szélesség: | 156 mm |
| Mélység: | 225 mm |
| Súly: | 890 g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 230 mm |
| Csomag szélessége: | 228 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,16 kg |
| Csomagolási mélység: | 171 mm |
| Energiafogyasztás: | 2400 W |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

