Russell Hobbs dupla légkeveréses fritőz, 9 l, szabadon álló, 2800 W, fekete
Kód: AGDRUSFRY0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Russell Hobbs dupla légkeveréses fritőz, 9 l, szabadon álló, 2800 W, fekete| Sütőfunkció | Igen |
| Programok száma | 9 |
| Sütési funkció | Igen |
| Digitális időzítő | Igen |
| Kapacitás | 9 liter |
| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Energiafogyasztás | 2800 W |
| Kivehető tál | Igen |
| Hűtött fogantyú | Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Építési típus | Kettős |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Fogantyúk | Igen |
| Szín | Fekete |
| Eszköz helye | Függetlenül |
| Magasság | 315 mm |
| Beépített kijelző | Igen |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelt., Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 11.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5038061168167 |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Programok száma: | 9 |
| Sütési funkció: | Igen |
| Digitális időzítő: | Igen |
| Kapacitás: | 9 liter |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Energiafogyasztás: | 2800 W |
| Kivehető tál: | Igen |
| Hűtött fogantyú: | Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Építési típus: | Kettős |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Fogantyúk: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Magasság: | 315 mm |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelve van., Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

