Russell Hobbs Copper Express Száraz és gőzölős vasaló 2600 W Fekete, Réz
Kód: AGDRUSZEL0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Russell Hobbs Copper Express Száraz és gőzölős vasaló 2600 W Fekete, Réz| Szín | Réz, fekete |
| Víztartály térfogata | 0,315 liter |
| Modell | Száraz és gőzölős vasalás |
| Gőzsokk | 150 g/perc |
| Energiafogyasztás | 2600 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Csomag magassága | 132 mm |
| Csomagolási mélység | 165 mm |
| Csomag szélessége | 311 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,54 kg |
| Figyelmeztetés | Legyen óvatos a készülék használata során, hogy elkerülje az égési sérüléseket., Óvja a készüléket a vízzel való érintkezéstől az áramütés elkerülése érdekében., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a vasalót. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 1.541 kg |
| EAN vonalkód: | 5038061104516 |
| Szín: | Réz, Fekete |
| Víztartály térfogata: | 0,315 liter |
| Modell: | Száraz és gőzölős vasalás |
| Gőzsokk: | 150 g/perc |
| Energiafogyasztás: | 2600 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Csomag magassága: | 132 mm |
| Csomagolási mélység: | 165 mm |
| Csomag szélessége: | 311 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,54 kg |
| Figyelmeztetés: | Vigyázzon, nehogy megégesse magát a készülék használata közben., Az áramütés elkerülése érdekében óvja a készüléket a vízzel való érintkezéstől., Ne hagyja felügyelet nélkül bekapcsolva a vasalót. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

