Russell Hobbs 27660-56 borotva Kék
Kód: AGDRUSGOL0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Russell Hobbs 27660-56 borotva Kék| Szín | Kék |
| Terméktípus | Ruhaborotva |
| Utazózár | Igen |
| Energiafogyasztás | 5W |
| Futási idő | 90 perc |
| Tápegység | USB-C |
| Töltési idő | 3 óra |
| Magasság | 192,4 mm |
| Szélesség | 65,8 mm |
| Súly | 200 g |
| Mélység | 78,4 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shavers |
|---|---|
| Súly: | 0.33 kg |
| EAN vonalkód: | 5038061171631 |
| Szín: | Kék |
| Terméktípus: | Ruhaborotva |
| Utazózár: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 5W |
| Futási idő: | 90 perc |
| Tápegység: | USB-C |
| Töltési idő: | 3 óra |
| Magasság: | 192,4 mm |
| Szélesség: | 65,8 mm |
| Súly: | 200 g |
| Mélység: | 78,4 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

