Russell Hobbs 25892-56 turmixgép Botmixer 350 W Fémes
Kód: AGDRUSMIB0047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Russell Hobbs 25892-56 turmixgép Botmixer 350 W Fémes| Modell | Kézi mixer |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Turbó | Igen |
| Vezérlés típusa | Mancs |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Szín | Fémes |
| Sebességfokozat száma | 5 |
| Tárolódoboz | Igen |
| Állítható sebesség | Igen |
| Keverési funkció | Verés, dagasztás, keverés |
| Energiafogyasztás | 350 W |
| Használati utasítás | Igen |
| Habverők | Igen |
| Legyintés | Igen |
| Tésztahorgok | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.55 kg |
| EAN vonalkód: | 5038061104844 |
| Modell: | Kézi mixer |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Turbó: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Szín: | Fémes |
| Sebességfokozat száma: | 5 |
| Tárolódoboz: | Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Keverési funkció: | Verés, dagasztás, keverés |
| Energiafogyasztás: | 350 W |
| Használati utasítás: | Igen |
| Habverők: | Igen |
| Legyintés: | Igen |
| Tésztahorgok: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

