Russell Hobbs 24670-56 turmixgép Botmixer 350 W Piros
Kód: AGDRUSMIB0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Russell Hobbs 24670-56 turmixgép Botmixer 350 W Piros| Szín | Piros |
| Sebességfokozat száma | 5 |
| Modell | Kézi mixer |
| Turbó | Igen |
| Kiadó gomb | Igen |
| Állítható sebesség | Igen |
| Energiafogyasztás | 350 W |
| Jótállási jegy | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Vigyázzon, nehogy sérülést szenvedjen., A termék kizárólag háztartási használatra készült. |
| Alapanyag | Kabát |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.205 kg |
| EAN vonalkód: | 4008496940622 |
| Szín: | Piros |
| Sebességfokozat száma: | 5 |
| Modell: | Kézi mixer |
| Turbó: | Igen |
| Kiadó gomb: | Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 350 W |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos, nehogy megsérüljön., A termék kizárólag háztartási használatra készült. |
| Alapanyag: | Kabát |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

