PYRAMIS SILVIO DUO žulově šedá míchačka na beton
Kód: AGDPYABAT0072
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PYRAMIS SILVIO DUO žulově šedá míchačka na beton| Připevnění | Svislý |
| Výška | 310 mm |
| Povrch | Žula, chrom |
| Perlátor | Ano |
| Barva | Chrom, Šedá |
| Pohyblivá hubice | Ano |
| Kolekce | SILVIO DUO |
| Ovládání průtoku vody | Páková rukojeť |
| Výsuvná rukojeť postřikovače | Ne |
| Počet ventilů (pák) | Samostarný |
| Obsah soupravy | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Kuchyňský mixér, Montážní návod x1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kitchen taps |
|---|---|
| Súly: | 1.16 kg |
| EAN vonalkód: | 5201217144579 |
| Připevnění: | Svislý |
| Výška: | 310 mm |
| Povrch: | Žula, chrom |
| Perlátor: | Ano |
| Barva: | Chrom, Šedá |
| Pohyblivá hubice: | Ano |
| Kolekce: | SILVIO DUO |
| Ovládání průtoku vody: | Páková rukojeť |
| Výsuvná rukojeť postřikovače: | Ne |
| Počet ventilů (pák): | Samostarný |
| Obsah soupravy: | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Kuchyňský mixér, Montážní návod x1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

