Lenovo Legion R27fc-30 LED kijelző 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD Fekete
Kód: MONLEVMON0198
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Legion R27fc-30 LED kijelző 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD Fekete| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Áramfogyasztás | 24W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,5 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás | 47 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 21 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Láb színe | Fekete |
| Piaci kategória | Játék |
| Szín neve | Holló Fekete |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítvány | RoHS, EU energiahatékonysági szint (E szint) Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (hardveres megoldás), TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Magasság (állvánnyal) | 520,8 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 610,3 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 82,7 mm |
| Ferde él szélessége (felül) | 1,7 mm |
| Ferde él szélessége (alul) | 2,17 cm |
| Mélység (állvánnyal) | 258,8 mm |
| Ferde szélesség (oldal) | 1,5 mm |
| Súly (állvánnyal) | 6,2 kg |
| Súly (állvány nélkül) | 4,3 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 367,3 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 610,3 mm |
| Súly csomagolással együtt | 10,3 kg |
| Csomag magassága | 500 mm |
| Csomagolási mélység | 187 mm |
| Csomag szélessége | 820 mm |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Digitális jelformátum | Nem támogatott |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| HDMI portok száma | 2 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| HDMI | Igen |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| Hangkimenet | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 99% |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Képernyő alakja | Hajlott |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Válaszidő (gyors) | 0,5 ms |
| Érintőképernyő | Nem |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Válasz | 6 ms |
| Pixelsűrűség | 82ppi |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| HDR-támogatás | Igen |
| Panel típusa | VA |
| Színskála | 90% |
| Színmélység | 8 bit |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Pixelsűrűség | 0,3114 × 0,3114 mm |
| Dinamikus kontraszt | 3000000:1 |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Színtér | DCI-P3 |
| Kontrasztarány (tipikus) | 3000:1 |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 350 cd/m² |
| Képernyő görbületi paraméterek | 1500R |
| Maximális felépülési sebesség | 240 Hz |
| Látható méret (vízszintes) | 59,8 cm |
| Csavarok száma | 4 |
| DisplayPort kábel hossza | 1,8 méter |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Mellékelt kábelek | DisplayPort, AC |
| Tápkábel hossza | 1,5 méter |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Forgási tartomány | -30 - 30° |
| Zárnyílás | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 22° |
| Magasságállítás | 13,5 cm, Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Középső csap | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Forgási szög | -90 - 90° |
| Hangszórók száma | 2 |
| RMS teljesítmény | 6W |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy megakadályozza a felborulást és a sérülést. Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 1621309 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 9.94 kg |
| EAN vonalkód: | 197529364673 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Áramfogyasztás: | 24W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,5 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 47 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 21 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Láb színe: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín neve: | Holló Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítvány: | RoHS, EU energiahatékonysági szint (E szint) Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (hardveres megoldás), TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Magasság (állvánnyal): | 520,8 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 610,3 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 82,7 mm |
| Ferde él szélessége (felül): | 1,7 mm |
| Ferde él szélessége (alul): | 2,17 cm |
| Mélység (állvánnyal): | 258,8 mm |
| Ferde szélesség (oldal): | 1,5 mm |
| Súly (állvánnyal): | 6,2 kg |
| Súly (állvány nélkül): | 4,3 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 367,3 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 610,3 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 10,3 kg |
| Csomag magassága: | 500 mm |
| Csomagolási mélység: | 187 mm |
| Csomag szélessége: | 820 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Digitális jelformátum: | Nem támogatott |
| Hangerőszabályzó: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| Hangkimenet: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Képernyő alakja: | Hajlott |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Válaszidő (gyors): | 0,5 ms |
| Érintőképernyő: | Nem |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Válasz: | 6 ms |
| Pixelsűrűség: | 0,3114 × 0,3114 mm |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Panel típusa: | VA |
| Színskála: | 90% |
| Színmélység: | 8 bit |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Dinamikus kontraszt: | 3000000:1 |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Színtér: | DCI-P3 |
| Kontrasztarány (tipikus): | 3000:1 |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| Képernyő görbületi paraméterek: | 1500R |
| Maximális felépülési sebesség: | 240 Hz |
| Látható méret (vízszintes): | 59,8 cm |
| Csavarok száma: | 4 |
| DisplayPort kábel hossza: | 1,8 méter |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | DisplayPort, Légkondicionáló |
| Tápkábel hossza: | 1,5 méter |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Forgási tartomány: | -30 - 30° |
| Zárnyílás: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 22° |
| Magasságállítás: | 13,5 cm, Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Középső csap: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Forgási szög: | -90 - 90° |
| Hangszórók száma: | 2 |
| RMS teljesítmény: | 6W |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 1621309 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

