Philips 5000-es sorozatú mosható hajvágó Trim-n-Flow PRO technológiával
Kód: AGDPHISTR0159
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000-es sorozatú mosható hajvágó Trim-n-Flow PRO technológiával| Működési idő | 75 perc |
| Újratölthető | Igen |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | Nikkel-metál-hidrid (NiMH), beépített akkumulátor |
| Tápegység | Tápellátás/Akkumulátor |
| Töltési idő | 8 óra |
| Fogméret | 1 mm |
| Karbantartásmentes működés – nincs szükség kenésre | Igen |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Kék, fekete |
| Minimális hajhossz | 0,5 mm |
| Vágási szélesség | 4,1 cm |
| Maximális hajhossz | 2,8 cm |
| Karbantartásmentes kések | Igen |
| Hosszlépések száma | 28 |
| Önélező penge | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Tisztítókefe | Igen |
| Fésűk száma | 3 |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Vízálló | Igen |
| Ergonomikus markolat | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair clippers |
|---|---|
| Súly: | 0.425 kg |
| EAN vonalkód: | 8710103897835 |
| Működési idő: | 75 perc |
| Újratölthető: | Igen |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | Nikkel-fémhidrid (NiMH), Beépített akkumulátor |
| Tápegység: | Tápellátás/Akkumulátor |
| Töltési idő: | 8 óra |
| Fogméret: | 1 mm |
| Karbantartásmentes működés – nincs szükség kenésre: | Igen |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Szín: | Kék, Fekete |
| Minimális hajhossz: | 0,5 mm |
| Vágási szélesség: | 4,1 cm |
| Maximális hajhossz: | 2,8 cm |
| Karbantartásmentes kések: | Igen |
| Hosszlépések száma: | 28 |
| Önélező penge: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Tisztítókefe: | Igen |
| Fésűk száma: | 3 |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Vízálló: | Igen |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

