Philips 7000 series BHA735/00 hajformázó Forró levegős kefe Meleg rózsaszín 1000 W 1,8 m
Kód: AGDPHISLO0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 7000 series BHA735/00 hajformázó Forró levegős kefe Meleg rózsaszín 1000 W 1,8 m| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Energiafogyasztás | 1000 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Szín | Rózsaszín |
| Csuklópánt típusa | Akasztóhurok |
| Maximális kefeátmérő | 5 cm |
| Minimális kefeátmérő | 3 cm |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 3 |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Állítható termosztát | Igen |
| Hajkiegyenesítés | Nem |
| Hajszárítás | Igen |
| Haj textúrázása | Nem |
| Technológia | Meleg |
| Ionizátor | Igen |
| Modell | Forró levegős kefe |
| Hajgöndörítés | Igen |
| Mellékletek száma | 4 |
| Kábelhossz | 1,8 méter |
| Beépített kijelző | Nem |
| Forgózsinór | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair curlers and dryers |
|---|---|
| Súly: | 1.136 kg |
| EAN vonalkód: | 8720689002837 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Energiafogyasztás: | 1000 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Szín: | Rózsaszín |
| Csuklópánt típusa: | Akasztóhurok |
| Maximális kefeátmérő: | 5 cm |
| Minimális kefeátmérő: | 3 cm |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 3 |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Hajkiegyenesítés: | Nem |
| Hajszárítás: | Igen |
| Haj textúrázása: | Nem |
| Technológia: | Meleg |
| Ionizátor: | Igen |
| Modell: | Forró levegős kefe |
| Hajgöndörítés: | Igen |
| Mellékletek száma: | 4 |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Forgózsinór: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

