Philips 6100 HX7406/02 újratölthető Sonic fogkefe
Kód: AGDPHISDZ0242
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 6100 HX7406/02 újratölthető Sonic fogkefe| Fogkefe gyakorisága (pulzáció) | 62000 mozdulat percenként |
| Fogkefe típusa | Szonikus |
| Időzítő hossz módok | 2 perc |
| Integrált időzítő | Igen |
| Ecset alakja | Ovális |
| Jelzőfény | Igen |
| Sebességfokozat száma | 3 |
| Szín | Kék |
| Nyomásérzékelő | Igen |
| Mobilalkalmazás-támogatás | Nem |
| Fogantyú jellemzői | Ergonomikus |
| Cél | Felnőtt |
| Kefecsere-jelző | Igen |
| Állítható sebesség | Igen |
| Levehető fej | Igen |
| Tisztítóprogramok száma | 3 |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 504 óra |
| Akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion), Beépített akkumulátor |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Töltő | Igen |
| Tulajdonosok száma | 1 darab |
| A csomagban található fogkefefej | 1 darab |
| Utazócsomagolás | Igen |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne merítse vízbe a teljes készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tooth brushes |
|---|---|
| Súly: | 0.444 kg |
| EAN vonalkód: | 8720689021784 |
| Fogkefe gyakorisága (pulzáció): | 62000 mozdulat percenként |
| Fogkefe típusa: | Szonikus |
| Időzítő hossz módok: | 2 perc |
| Integrált időzítő: | Igen |
| Ecset alakja: | Ovális |
| Jelzőfény: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 3 |
| Szín: | Kék |
| Nyomásérzékelő: | Igen |
| Mobilalkalmazás-támogatás: | Nem |
| Fogantyú jellemzői: | Ergonomikus |
| Cél: | Felnőtt |
| Kefecsere-jelző: | Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Levehető fej: | Igen |
| Tisztítóprogramok száma: | 3 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 504 óra |
| Akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion), Beépített akkumulátor |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Töltő: | Igen |
| Tulajdonosok száma: | 1 darab |
| A csomagban található fogkefefej: | 1 darab |
| Utazócsomagolás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne merítse a teljes készüléket vízbe. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

