Philips 5000 series Series 5000 BHH885/00 Hajvasaló kefe
Kód: AGDPHIPRO0062
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000 series Series 5000 BHH885/00 Hajvasaló kefe| Tápegység | Légkondicionáló |
| Sörték száma | 111 |
| Szín | Kék |
| Csuklópánt típusa | Lógó szem |
| Lemezszélesség | 6 cm |
| Magasság | 48 mm |
| Szélesség | 350 mm |
| Mélység | 75 mm |
| Hajszárítás | Nem |
| Kerámia felület | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 3 |
| Modell | Egyenesítő kefe |
| Hajgöndörítés | Nem |
| Technológia | Meleg |
| Állítható termosztát | Igen |
| Ionizátor | Nem |
| Fűtőtest típusa | PTC |
| Haj textúrázása | Nem |
| Hajkiegyenesítés | Igen |
| Forgózsinór | Igen |
| Automatikus kikapcsolás után | 60 perc |
| Kábelhossz | 1,8 méter |
| Beépített kijelző | Nem |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair straighteners |
|---|---|
| Súly: | 0.33 kg |
| EAN vonalkód: | 8720689000185 |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Sörték száma: | 111 |
| Szín: | Kék |
| Csuklópánt típusa: | Lógó szem |
| Lemezszélesség: | 6 cm |
| Magasság: | 48 mm |
| Szélesség: | 350 mm |
| Mélység: | 75 mm |
| Hajszárítás: | Nem |
| Kerámia felület: | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 3 |
| Modell: | Egyenesítő kefe |
| Hajgöndörítés: | Nem |
| Technológia: | Meleg |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Ionizátor: | Nem |
| Fűtőtest típusa: | PTC |
| Haj textúrázása: | Nem |
| Hajkiegyenesítés: | Igen |
| Forgózsinór: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás után: | 60 perc |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

