ÖNFELFÚJÓS MATRAC SEA TO SUMMIT CAMP Mat Cypress
Kód: MACSSUDMU0057
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ÖNFELFÚJÓS MATRAC SEA TO SUMMIT CAMP Mat Cypress| Évad | Egész évben |
| Személyek száma | 1 fő/fők |
| Külső anyag | 75D poliészter TPU laminátummal |
| Szín | Zöld |
| Cél | Kemping |
| Modell | Önfelfújó szőnyeg |
| Anyag | Poliészter |
| Méret | L |
| Hossz | 1980 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Szélesség | 640 mm |
| Súly | 1,26 kg |
| Figyelmeztetés | Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól., Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 1.445 kg |
| EAN vonalkód: | 9327868168255 |
| Évad: | Egész évben |
| Személyek száma: | 1 fő/fők |
| Külső anyag: | 75D poliészter TPU laminátummal |
| Szín: | Zöld |
| Cél: | Kemping |
| Modell: | Önfelfújó szőnyeg |
| Anyag: | Poliészter |
| Méret: | L |
| Hossz: | 1980 mm |
| Vastagság: | 70 mm |
| Szélesség: | 640 mm |
| Súly: | 1,26 kg |
| Figyelmeztetés: | Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól., Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

