ÖNFELFÚJÓ SEA TO SUMMIT KEMPINGSZŐNYEG Tárkony
Kód: MACSSUDMU0061
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ÖNFELFÚJÓ SEA TO SUMMIT KEMPINGSZŐNYEG Tárkony| Anyag | Poliészter |
| Személyek száma | 1 fő/fők |
| Szín | Zöld |
| Hossz | 183 cm |
| Súly | 840 g |
| Szélesség | 560 mm |
| Figyelmeztetés | Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól., Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 0.905 kg |
| EAN vonalkód: | 9327868168361 |
| Anyag: | Poliészter |
| Személyek száma: | 1 fő/fők |
| Szín: | Zöld |
| Hossz: | 183 cm |
| Súly: | 840 g |
| Szélesség: | 560 mm |
| Figyelmeztetés: | Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól., Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

