Philips 5000 series HR3781/00 Nagy teljesítményű, 500 W-os botmixer
Kód: AGDPHIMIB0175
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000 series HR3781/00 Nagy teljesítményű, 500 W-os botmixer| Bolygóforgás | Nem |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Keverési funkció | Dagasztás, habverés |
| Levehető penge | Nem |
| Turbó | Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Forgási sebesség | 13000 fordulat/perc |
| Időzítő | Nem |
| Sebességfokozat száma | 5 |
| Modell | Kézi mixer |
| Zajszint | 85 dB |
| Vezérlés típusa | Gombok, forgógombok |
| Állítható sebesség | Igen |
| Ergonomikus vezérlés | Igen |
| Szín | Fekete |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50-60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Energiafogyasztás | 500 W |
| Magasság | 220 mm |
| Mélység | 89 mm |
| Szélesség | 314 mm |
| Súly | 965 g |
| Csomag magassága | 280 mm |
| Csomag szélessége | 126 mm |
| Csomagolási mélység | 210 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,32 kg |
| Veszélyes áruk | Nem |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Habverők | Igen |
| Tésztahorgok | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Üveg anyag(ok) | SAN |
| Alapanyag | Kabát |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.35 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389024627 |
| Bolygóforgás: | Nem |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Keverési funkció: | Dagasztás, habverés |
| Levehető penge: | Nem |
| Turbó: | Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Forgási sebesség: | 13000 fordulat/perc |
| Időzítő: | Nem |
| Sebességfokozat száma: | 5 |
| Modell: | Kézi mixer |
| Zajszint: | 85 dB |
| Vezérlés típusa: | Gombok, forgógombok |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Ergonomikus vezérlés: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50-60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Energiafogyasztás: | 500 W |
| Magasság: | 220 mm |
| Mélység: | 89 mm |
| Szélesség: | 314 mm |
| Súly: | 965 g |
| Csomag magassága: | 280 mm |
| Csomag szélessége: | 126 mm |
| Csomagolási mélység: | 210 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,32 kg |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Habverők: | Igen |
| Tésztahorgok: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Üveg anyag(ok): | SAN |
| Alapanyag: | Kabát |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

