Philips 5000 series FC9550/09 porszívó, 1,5 l-es hengeres, száraz, 900 W-os, porzsák nélküli porszívó
Kód: AGDPHIODK0247
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000 series FC9550/09 porszívó, 1,5 l-es hengeres, száraz, 900 W-os, porzsák nélküli porszívó| Tápegység | Légkondicionáló |
| Maximális energiafogyasztás | 900 W |
| Teljesítményszabályozás | Elektronikus |
| Energiafogyasztás (IEC) | 899 Ny |
| Modell | Hengerfej |
| Porgyűjtő tartály típusa | Porzsák nélküli |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Szín | Fekete |
| Cső anyaga | Fém |
| A porzsák/tartály térfogata | 1,5 liter |
| Kárpittisztító fúvóka | Igen |
| Cső típusa | Teleszkópos |
| Cső alakú alkatrészek mennyisége | 2 |
| Rugalmas tömlő | Igen |
| Porszívózás | Száraz |
| Kerék anyaga | Gumi |
| Magasság | 280 mm |
| Súly | 4,5 kg |
| Mélység | 412 mm |
| Szélesség | 280 mm |
| Termék méretei (H x Sz x M) | 412 × 280 × 280 mm |
| Maximális teljesítmény | 900 W |
| Kivehető szűrő | Igen |
| Nedves törlés | Nem |
| Zajszint | 76 dB |
| Felületek tisztítása | Szőnyeg, Kemény padló |
| Légszűrő | HEPA |
| Mosható szűrő | Igen |
| Szennyeződés-elválasztási módszer | Szűrő |
| HEPA osztály | HEPA 13 |
| Működési tartomány | 9 méter |
| Helyes használat | Otthon |
| Használati utasítás | Igen |
| Réstisztító eszköz | Igen |
| Speciális fúvóka | TriActive |
| Újrahasznosított papírból készült kézikönyv | Igen |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Kábeltárolás | Igen |
| Fogantyú | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Portartály telítettség jelző | Igen |
| Tartozékrekesz a fogantyúban | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés | Ne használja nedves környezetben vagy nedves felületeken., A porszívó elektromos alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében a használati utasításnak megfelelően használja. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 8 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389036606 |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Maximális energiafogyasztás: | 900 W |
| Teljesítményszabályozás: | Elektronikus |
| Energiafogyasztás (IEC): | 899 Ny |
| Modell: | Hengerfej |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák nélküli |
| Vezeték nélküli: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Cső anyaga: | Fém |
| A porzsák/tartály térfogata: | 1,5 liter |
| Kárpittisztító fúvóka: | Igen |
| Cső típusa: | Teleszkópos |
| Cső alakú alkatrészek mennyisége: | 2 |
| Rugalmas tömlő: | Igen |
| Porszívózás: | Száraz |
| Kerék anyaga: | Gumi |
| Magasság: | 280 mm |
| Súly: | 4,5 kg |
| Mélység: | 412 mm |
| Szélesség: | 280 mm |
| Termék méretei (H x Sz x M): | 412 × 280 × 280 mm |
| Maximális teljesítmény: | 900 W |
| Kivehető szűrő: | Igen |
| Nedves törlés: | Nem |
| Zajszint: | 76 dB |
| Felületek tisztítása: | Szőnyeg, Kemény padló |
| Légszűrő: | HEPA |
| Mosható szűrő: | Igen |
| Szennyeződés-elválasztási módszer: | Szűrő |
| HEPA osztály: | HEPA 13 |
| Működési tartomány: | 9 méter |
| Helyes használat: | Otthon |
| Használati utasítás: | Igen |
| Réstisztító eszköz: | Igen |
| Speciális fúvóka: | TriActive |
| Újrahasznosított papírból készült kézikönyv: | Igen |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Fogantyú: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Portartály telítettség jelző: | Igen |
| Tartozékrekesz a fogantyúban: | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés: | Ne használja nedves környezetben vagy nedves felületeken., A porszívó elektromos alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében a használati utasításnak megfelelően használja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

