Philips 5000-es sorozatú multifunkciós vágókészülék MG5951/15 5000-es sorozat
Kód: AGDPHISTR0241
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000-es sorozatú multifunkciós vágókészülék MG5951/15 5000-es sorozat| Töltési idő | 1 óra |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor, lítium-ion (Li-ion) |
| Működési idő | 120 perc |
| Jótállási időszak | 5 év(ek) |
| Alkalmas | Egyetemes |
| Szín | Világosszürke |
| Alkalmas az egész testre | Igen |
| Maximális hajhossz | 1,6 cm |
| Önélező penge | Igen |
| Száraz és nedves borotválkozás | Igen |
| Szintpontosság | 0,5 mm |
| Tárolótok | Igen |
| Tisztítókefe | Igen |
| Mellékletek száma | 11 |
| Töltésjelző | Igen |
| Töltésjelző | Igen |
| Ergonomikus markolat | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair clippers |
|---|---|
| Súly: | 0.42 kg |
| EAN vonalkód: | 8720689002257 |
| Töltési idő: | 1 óra |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium-ion (Li-ion) |
| Működési idő: | 120 perc |
| Jótállási időszak: | 5 év(ek) |
| Alkalmas: | Egyetemes |
| Szín: | Világosszürke |
| Alkalmas az egész testre: | Igen |
| Maximális hajhossz: | 1,6 cm |
| Önélező penge: | Igen |
| Száraz és nedves borotválkozás: | Igen |
| Szintpontosság: | 0,5 mm |
| Tárolótok: | Igen |
| Tisztítókefe: | Igen |
| Mellékletek száma: | 11 |
| Töltésjelző: | Igen |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

