Philips 5000-es sorozatú HR3020/20 turmixgép
Kód: AGDPHIMIB0163
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000-es sorozatú HR3020/20 turmixgép| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Energiafogyasztás | 1000 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Levehető kés | Igen |
| Szín | Rozsdamentes acél, Szürke |
| Modell | Álló mixer |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Kivehető tál | Igen |
| Levehető fedél | Igen |
| Mélység | 164 mm |
| Szélesség | 181 mm |
| Magasság | 412 mm |
| Tartály tartalma | 2 liter |
| Sebességfokozat száma | 3 |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Jégzúzás | Igen |
| Vezérlés típusa | Forgó |
| Figyelmeztetés | Ne merítse a tápegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Vigyázzon, nehogy sérülést szenvedjen., A termék kizárólag háztartási használatra készült. |
| Keverőtál anyaga | Kabát |
| Tengely anyaga | Rozsdamentes acél |
| Alapanyag | Kabát |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 2.86 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389032615 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Energiafogyasztás: | 1000 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Levehető kés: | Igen |
| Szín: | Rozsdamentes acél, Szürke |
| Modell: | Álló mixer |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Kivehető tál: | Igen |
| Levehető fedél: | Igen |
| Mélység: | 164 mm |
| Szélesség: | 181 mm |
| Magasság: | 412 mm |
| Tartály tartalma: | 2 liter |
| Sebességfokozat száma: | 3 |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Jégzúzás: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Forgó |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos, nehogy megsérüljön., A termék kizárólag háztartási használatra készült. |
| Keverőtál anyaga: | Kabát |
| Tengely anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Alapanyag: | Kabát |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

