Philips 5000-es sorozatú HR2685/00 botmixer
Kód: AGDPHIMIB0167
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000-es sorozatú HR2685/00 botmixer| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Modell | Merülő turmixgép |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Nem |
| Csúszásgátló lábak | Nem |
| Kábeltárolás | Nem |
| Kiadó gomb | Igen |
| Kábelhossz | 1,2 méter |
| Márkaspecifikus technológiák | ProMix |
| Könnyű összeszerelés | Igen |
| Adagok száma | 2 |
| Tartály | Igen |
| Mérési tartomány | Igen |
| Szintjelző | Igen |
| Gyerekzár | Nem |
| Automatikus pengeleállítás | Nem |
| Levehető pengeegység | Nem |
| Fröccsenés elleni védelem | Igen |
| LED-jelzők | Sebesség |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás | 1200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Súly | 1 kg |
| Szélesség | 62 mm |
| Magasság | 409 mm |
| Mélység | 72 mm |
| Csomagolási mélység | 320 mm |
| Csomag szélessége | 315 mm |
| Csomag magassága | 300 mm |
| Súly csomagolással együtt | 3,68 kg |
| Maximális forgási sebesség | 15000 fordulat/perc |
| Veszélyes áruk | Nem |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Jégzúzás | Nem |
| Sebességszabályozás típusa | Folyékony |
| Melegen tartás funkció | Nem |
| Állítható termosztát | Nem |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Zajszint | 85 dB |
| Forgási sebesség (max.) | 15000 fordulat/perc |
| Impulzuskapcsoló | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Vágó munkás | Igen |
| Tartály tartalma | 1,7 liter |
| Mini aprító | Igen |
| Mérőpohár | Igen |
| Szakács | Nem |
| Legyintés | Igen |
| Újrahasznosított papírból készült kézikönyv | Igen |
| A csomag tartalma | Főzőpohár; habverő Kis aprító |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Vigyázzon, nehogy sérülést szenvedjen., A termék kizárólag háztartási használatra készült. |
| Alapanyag | Kabát |
| Üveg anyag(ok) | SAN |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál anyaga | Sztirol-akrilnitril (SAN) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 3.64 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389033933 |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Modell: | Merülő turmixgép |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Nem |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Nem |
| Csúszásgátló lábak: | Nem |
| Kábeltárolás: | Nem |
| Kiadó gomb: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,2 méter |
| Márkaspecifikus technológiák: | ProMix |
| Könnyű összeszerelés: | Igen |
| Adagok száma: | 2 |
| Tartály: | Igen |
| Mérési tartomány: | Igen |
| Szintjelző: | Igen |
| Gyerekzár: | Nem |
| Automatikus pengeleállítás: | Nem |
| Levehető pengeegység: | Nem |
| Fröccsenés elleni védelem: | Igen |
| LED-jelzők: | Sebesség |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 1200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Súly: | 1 kg |
| Szélesség: | 62 mm |
| Magasság: | 409 mm |
| Mélység: | 72 mm |
| Csomagolási mélység: | 320 mm |
| Csomag szélessége: | 315 mm |
| Csomag magassága: | 300 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3,68 kg |
| Maximális forgási sebesség: | 15000 fordulat/perc |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Jégzúzás: | Nem |
| Sebességszabályozás típusa: | Folyékony |
| Melegen tartás funkció: | Nem |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Zajszint: | 85 dB |
| Forgási sebesség (max.): | 15000 fordulat/perc |
| Impulzuskapcsoló: | Igen |
| Időzítő: | Nem |
| Vágó munkás: | Igen |
| Tartály tartalma: | 1,7 liter |
| Mini aprító: | Igen |
| Mérőpohár: | Igen |
| Szakács: | Nem |
| Legyintés: | Igen |
| Újrahasznosított papírból készült kézikönyv: | Igen |
| A csomag tartalma: | Főzőpohár; habverő Kis aprító |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos, nehogy megsérüljön., A termék kizárólag háztartási használatra készült. |
| Alapanyag: | Kabát |
| Üveg anyag(ok): | SAN |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál anyaga: | Sztirol-akrilnitril (SAN) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

